W dniu Twoich urodzin ...

Tego dnia gdy test pokazał dwie kreski byliśmy  pełni obaw bo skoro raz całkowicie przypadkowo do dwóch chromsomów „dokooptował  się” ten trzeci to dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Chcieliśmy mieć kolejne dziecko, chcieliśmy także żeby Tymek miał rodzeństwo bo bycie jedynakiem bywa czasami po prostu nieco smutne. 
Baliśmy się jeszcze bardziej gdy zlecano nam kolejne badania i drżeliśmy ze strachu gdy odbieraliśmy wyniki. Nie wszystkie wychodziły idealnie i nie wszystko było tak jak powinno być ale mieliśmy wsparcie najbliższych i przyjaciół dzięki, któremu wspólnie przetrwaliśmy ten trudny okres.  Tym razem mieliśmy też wspaniałego lekarza takiego,  który znał nas wcześniej, znał naszą historię i potrafił z pełnym profesjonalizmem  pokierować nie tylko podręcznikową ciążę. Gdy wypisywał kolejne skierowania do szpitala powtarzał, że to po to by Zosia w przyszłości była dla nas pociechą a dla Tymka wsparciem. Choć wtedy nie zawsze zgadzaliśmy się z potrzebą  pobytu w szpitalu to dziś jesteśmy mu wdzięczni za to, że czuwał, trzymał rękę na pulsie i że w natłoku pacjentek, obowiązków nie zatracił w sobie człowieczeństwa.
Niewiarygodne, że to wszystko miało miejsce dokładnie rok temu  bo ja do dziś  czuję oblężenie  tych wszystkich emocji. Gdy zamykam oczy wyraźnie słyszę Twój pierwszy krzyk i czuję te ulgę gdy lekarz mówi,  że jesteś zdrowa. To takie uczucie jakby ktoś zdjął ze mnie ten niesamowity ciężar a ja  mogłam w końcu odetchnąć pełną piersią i być po prostu szczęśliwą. 
Zosiu  gdy to w przyszłości przeczytasz  to pamiętaj, że kochalibyśmy Cię tak samo mocno bez względu na liczbę chromosomów  w Twoim ciele, cieszymy się jednak, że los oszczędził Ci tych dodatkowych „atrakcji” . Obiecujemy, że zrobimy wszystko żeby ochronić Cię przed złem tego świata a Ty sięgaj rączkami po to wszystko co Ci się w życiu należy.
Życzymy Ci żeby nic nigdy nie stanęło Ci na drodze do osiąganiecia  postawionych celów i bycia szczęśliwym. Pamiętaj proszę, że Twój brat Cię kocha i że gdyby tylko mógł to on jako ten starszy zaopiekowałyby się Tobą . Pragniemy żebyście byli dla siebie wsparciem i oparciem  szczególnie w przyszłości wtedy gdy nas może już zabraknąć.
Zosiu pozostań zawsze sobą, nie ulegaj naciską środowiska  bo taka jaka jesteś, jesteś właśnie idealna 😘Komentarze

Popularne posty