Gdyby tylko minuta miała więcej sekund...

Gdyby tylko minuta miała więcej sekund, gdyby godzina miała więcej minut a doba więcej godzin godzin to istnieje takie prawdopodobieństwo, że i nas byłoby tu wtedy więcej. Weszłam dziś na bloga i się przeraziłam, spojrzałam na datę dodania ostatniego posta a tam.. Nie, nie był to grudzień ani nawet listopad ale PAŹDZIERNIK ! To wcale nie jest jednak tak, że o blogu zapomnieliśmy i, że nie mamy o czym pisać. Powiedziałabym, że tematów, które chciałybyśmy tutaj poruszyć jest nawet za dużo.  Z czego zatem wynika nasza absencja ? Odkąd pojawiała się Zosia mamy w domu jakby 2 razy więcej rzeczy do zrobienia a rąk do pracy pozostało tyle samo co za czasów przed Zosią. Wiemy, że inne blogi działają prężenie i przy takim „"obciążeniu" a nawet i większym my jednak zdecydowanie musimy popracować jeszcze nad zarządzaniem naszym wolnym czasem ;)
Chcielibyście wiedzieć co u nas słychać ? Najprościej jest wejść na nasz profil na facebooku - Być jak Tymuszkiewicz lub instagramie - @tymczyszynowy_swiat to portale wprost stworzone do takich szybkich mikro relacji.

Dla tych, którzy jednak preferują posty na blogu, krótko co się u nas dzieje ;)

Tymek:

- choć Zosię kocha, tuli i całuje kiedy się tylko da to jednak do jego życia wtargnęła zazdrość. Miłość jest ale taka na jego zasadach a jedna z nich wyraźnie mówi, że Zosia nie powinna a nawet nie może zabierać mu rodziców i dziadków. Stał się bardziej nerwowy i nieco mniej wesoły a zdecydowanie bardziej niecierpliwy. Codziennie pokazujemy mu jak bardzo go kochamy i czekamy aż dojdzie do takich samych wniosków jak my 😉

Zosia:

- wszędzie jej pełno - na stole, pod stołem, przy stole ... ciężko nad nią nadążyć. Wie dokładnie czego chce i bardzo wyraźnie daje o tym znać 😉 Najchętniej byłaby zawsze tam gdzie jest Tymek. Cieszy się kiedy on wraca z rehabilitacji. Z małego gburka zrobił się z niej super śmieszek.

Rodzice:

- Tata goni między pracą a dziećmi,
- mama głównie gania za dziećmi.

Dziadkowie:

- Spieszą z pracy do domu gdzie czekają na nich wnuki ;) 

Wszyscy szykujemy się do Świąt! Tymek stary wyjadacz to w końcu już jego 4 Święta. Wiedział jak się wiesza bombki na choince i jak rozpakować prezenty od Mikołaja dla Zosi wszystko co się  teraz wokół dzieje jest zupełnie nowe. Oboje cieszą się z tej magicznej atmosfery a my przeżywamy ją razem z nimi :)

 Mama Tymka i Zosi

Komentarze

Popularne posty