Magnetyczne przyciąganie ;)

Kiedyś ktoś powiedział mi, że każdy z nas ma swojego własnego "świra"na punkcie czegoś  - jedni zbierają klocki lego, kolekcjonują figurki inni lalki czy resoraki a my ... my mamy również swojego świra ale o tym za chwilę 😉
Ostatnio wpadło nam to coś w ręce coś  względem czego mieliśmy wielkie oczekiwania. Dlaczego ? Bo mamy już inne produkty tej właśnie  firmy, które pomimo początkowych obaw zrobiły na nas ogromnie pozytywne wrażenie. Każdy przetestowaliśmy wzdłuż, wszerz i w poprzek również :) Sprawdziliśmy pod różnymi względami w tym też pod względem przydatności opakowania - tak, naprawdę - opakowania. O czym mowa? O klockach magnetycznych OSLO od Alilo.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze rzeczy w kilku punktach :) 

WIEK 

Producent narzuca ograniczenie wiekowe 3+. Nie powiem trochę mnie to zdziwiło i zastanowiło ponieważ klocki zdecydowanie są na tyle duże, że nie da się ich połknąć, na tyle twarde, że nie da się ich ugryźć i zjeść (wiemy coś na ten temat mając w domu 9 miesięczną Zosię, której głównym i ulubionym zajęciem jest pożeranie wszystkiego co znajdzie się w jej sprytnych rączkach)  i na tyle łatwe w obsłudze, że myślę, że i dwulatek poradziłby sobie z nimi wyśmienicie. Ograniczenie jednak jest - z tym dyskutować nie możemy ;)PUDEŁKO 

Ostatnio robiąc wyprzedaż zabawek dziecięcych na olx  dowiedziałam się, że pudełko może  być bardziej istotne niż np rzeczywisty stan zabawek 😉 Niemalże każdy potencjalny kupujący pytał  o oryginalne opakowanie. O ile kartonik dotąd miał spełniać dla mnie funkcje ochronne nowej zabawki do momentu rozpakowania to pudełko od klocków ma tu jednak rzeczywiste praktyczne zastosowanie. Każdy klocek ma w nim swoje miejsce dzięki czemu „sprzątanie”  nie dosyć, że stanowi dla dzieci dodatkową możliwość zabawy to możemy łatwo sprawdzić stan klocków po każdym ich użyciu. Są też zawsze estetycznie zapakowane i co najważniejsze i istotne dla rodzica poukładane.

KLOCKI 

Mają różne kolory, kształty, na klockach cyfry od 0 do 9 a długie klocki wyposażone są w kółka. To jednak nie to co czyni je takimi wyjątkowymi. Co zatem je wyróżnia? - siła przyciągania ! A przyciągają się z każdej strony dzięki czemu możesz je dowolnie łączyć a kombinacji w szalonej twórczości znajdziesz tyle na ile Twoja wyobraźnia Ci pozwoli.


EDUKACJA 

To jest właśnie to co próbujemy przemycić naszym dzieciom nawet i w zabawie i to właśnie możliwości takiego zastosowania szukamy gdy wybieramy zabawki. Czy Alilo spisało się i pod tym względem ? Zdecydowanie tak! - nauka kolorów, kształtów i cyfr to oczywiste rzeczy, które nasuwają się same. Do tego manipulowanie rączkami, kategoryzacja, nauka alfabetu - z klocków ułożysz każdą literę ! Sprawdziliśmy niemalże wszystkie 😉
ZABAWA

Gwarantowana dla całej rodziny. Ciekawość i chęć sprawdzenia rzeczywistych możliwości klocków przyciągnie do siebie nie tylko dzieci ale także  niejedną osobę dorosłą (i wiem to z autopsji). Co możesz ułożyć ? Co tylko zechcesz. Różnorodność kształtów, kolorów i różna wielkość klocków pozwalają na totalne szaleństwo :) 


KSIĄŻECZKA

Jest mała, poręczna i nie zajmuje wiele miejsca po rozłożeniu. Przydaje się na dobry początek i rozbujanie wyobraźni.MAGNESY

Dzięki  temu, że są to klocki magnetyczne można je śmiało przyczepić do lodówki, zmywarki czy innej powierzchni przyciągającej 😉

CENA

Trzeba przyznać jest dość wysoka ale klocki możemy kupić po prostu przy  okazji urodzin, świąt czy większych imprez.

Produkty od Alilo to zdecydowanie to na punkcie czego mamy swojego świra. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ich premiery. A do tego czasu polecamy klocki magnetyczne OSLO ;)
Często pytacie gdzie można zamówić produkty od Alilo w tym króliczki. Z wielką przyjemnością odsyłamy Was tutaj - sklep Alilo  . Wśród króliczków także znajdziecie nowość z odlotowym nowoczesnym designem :)


TYLKO DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA MAMY DLA WAS COŚ SPECJALNEGO - RABAT na zakup klocków magnetycznych OSLO od Alilo  (szczegóły poniżej) :)

Kod kuponu: TYMON15
Wartość kuponu: 15%
Data ważności: 31.10.2018 r.

Kupon można wykorzystać przy zakupie klocków magnetycznych Alilo OSLO na stronie: https://alilo.pl/sklep/produkt/klocki-magnetyczne-oslo/.
Kupon nie łączy się z promocjami w sklepie i nie sumuje się z innymi kuponami.


To super okazja żeby zrobić swojemu dziecku fajny prezent - ZAPRASZAMY ! 

Komentarze

Popularne posty