Jest taki KTOŚ ...

Jest taki ktoś w moim życiu, z którym nie mam układu idealnego, a może jednak dla nas takim właśnie jest ? Nie mam relacji idealnych a może skoro nam to odpowiada to właśnie takimi są ? Nie żyję ciągłymi "ochaniami" i "achaniami", a potrafię wymienić z nią zdania i powiedzieć w nerwach coś czego bez tych wszystkich emocji nie powiedziałoby się. Nie zawsze się zgadzamy i wcale nie musimy, jesteśmy inne i różni nas nie tylko wiek, wygląd ale także charakter. Zawsze jednak możemy na siebie liczyć, wystarczy sam fakt bycia tej drugiej osoby blisko żeby przegonić niejedną chandrę, pokonać niejeden lęk i wyjść z niejednego dołka. 

Jest przy mnie odkąd pamiętam ale była też w chwilach, do których moja pamięć nie jest w stanie sięgnąć. Cieszy się kiedy ja się cieszę ale i  płacze kiedy i ja płacze, przeżywa moje sukcesy i porażki. Była ze mną nawet wtedy kiedy myślałam, że moje życie rozsypało się na milion maleńkich kawałków (tak to moment narodzin Tymka). Cierpiała widząc jak ja cierpię ale była silna żebym ja mogła być wtedy "słabsza" ... wecie już o kim mowa ? Tak to Ona! Jedyna, niepowtarzalna, i na dodatek moja własna - Mama !

Mamuś Ty wiesz, że żadne słowa nie oddadzą tego jak bardzo cieszę się, że byłaś, jesteś i za to że będziesz przy mnie ! Ty wiesz, jak bardzo jestem Ci wdzięczna za to co dla mnie zrobiłaś i nadal robisz , nie bierz wiec do serca tego, że czasami zdarza mi się powiedzieć o jedno słowo za dużo, czasami emocje biorę górę nad rozsądkiem ;) Bądź zawsze sobą i absolutnie nigdy przenigdy nie zmieniaj się ! 

Czy mogłabym wymarzyć sobie lepszą Mamę ? A po co w ogóle o tym myśleć skoro Ty właśnie jesteś dla mnie tą wymarzoną ! :)Twoja Córka !

Komentarze

Popularne posty