Być jak Tymuszkiewicz ;)Funkcjonujemy już na nowej stronie :) Czy jesteśmy zadowoleni z faktu „przenosin” ? I tak, i nie ! 

Wprawdzie ten serwis daje nam więcej możliwości no i mamy w końcu naszą własną blogową nazwę ale jednak ten lekki smutek z porzucenia czegoś co się robiło przez tak długi czas i w  co wkładało się całego siebie – pozostaje.

Pomimo ostatnich "Onetowych" zawirowań jesteśmy jednak im wdzięczne. To w końcu wykorzystując ich serwis napisałyśmy dla Was nasze pierwsze posty. To tam wylałam swoje pierwsze łzy pisząc otwarcie o Tymka zespole w poście "5 tygodni i jeden na 22 tysiące",  to tam odkryłyśmy przed Wami "wszystkie karty" opowiadając o tych odczuciach, które towarzyszyły nam w tamtym okresie. To dzięki temu, że Onet polecił kilka naszych wpisów na swojej stronie, zyskałyśmy właśnie Was – naszych CZYTELNIKÓW. Tak! , ta nutka sentymentu pozostaje. 

Mamy jednak nadzieję, że: 

  •  to nasze nowe miejsce pozwoli nam rozwinąć skrzydła i być blogiem „na pełny etat”;
  •  skoro byliście z nami przez ten cały czas, towarzysząc każdemu momentowi naszego życia to zostaniecie i teraz ;)
Chcielibyśmy, żeby informacja o nowej stornie rozniosła się po „świecie” tak aby te rodziny, które poszukują wsparcia w ten a nie inny sposób mogły do nas trafić. Czy nam się uda ? Z Waszą pomocą na pewno 😉
 

A na zakończenie specjalnie dla Was  – dla wszystkich fanów Być jak Tymuszkiewicz mamy  na facebooku super promocję  na ubrania od Buba ! Aby sięgnąć po więcej szczegółów wystarczy kliknąć w link → PROMOCJA  ! :)

Zapraszamy ! :) 
Mama Tymka

Komentarze

Popularne posty