Postawiliśmy na BUBĘ :)

Tymka szafa zmienia się drastycznie i to nie tylko dlatego, że Tymek ciągnie w górę a spodnie, które  kiedyś sięgały za kostki, dziś no cóż nadają się jako krótkie idealne na ciepłe dni. Nie mówiąc już o koszulkach, które nie zakrywają niczego poniżej pępka. Zmiany te jednak mają związek z także tym, że niegdyś mało poruszającego się Tymka można było przyodziewać w uroczo wyglądające eleganckie ciuszki a dziś przy tylu zrywach, fikołkach, naciąganiach, przeciąganiach w Tymka szafie zaczęła królować elastyczność i wygoda umożliwiająca codzienne wygibasy.

Odkąd Tymek zaczął nosić rozmiar 80 a było to dokładnie przed jego chrzcinami, rozpoczęliśmy swoją przygodę z Bubą. Buba łączy dwa style elegancki z wygodnym co idealnie wpasowywało się w nasze kanony. Można wyglądać stylowo, nieszablonowo a przy tym nie tracić na codziennych szaleństwach.

Dlaczego po raz kolejny wspominam o Bubie ? Bo to jedyna firma, której zostaliśmy i zostaniemy wierni dopóki Tymek nie wyrośnie z rozmiarów do jakich możemy zamawiać ciuszki właśnie u nich. Buba to dla nas „marka” taka jaką dla innych może być Adidas, Puma, Reebok czy inne firmy, w których odzież i obuwie tak chętnie przyodziewa się wielu ludzi. Znacie pewnie te wszystkie slogany „dla nas liczy się przede wszystkim człowiek” ? To określenie, które idealnie pasuje do Bubowych właścicieli – oni jednak nie muszą rzucać tymi hasłami na prawo i lewo, oni pokazują to każdym podjętym przez nich działaniem i wypowiedzianym słowem. Brzmi dziwnie ? Przestanie Was to dziwić jak tylko tam zajrzycie

„Buba to marka dla bogatych”, taką opinię a jednocześnie „zarzut”  kiedyś usłyszałam. Fakt patrząc na cenę jaką trzeba zapłacić za jedne spodnie czy bluzę może się ona wydawać początkowo wysoka. Z drugiej strony niejedna śieciówka oferująca ubranka dziecięce ma ceny porównywalne. Bubowe ubrania bronią się tak naprawdę same: jakością, wykonaniem i tą nieszablonowością a do tego wszystkiego są tak wygodne, że spokojnie mogą zastąpić śpioszki, pajacyki u najmłodszych dzieci.  Boicie się cisnących brzuszki Waszych dzieci gum w spodniach ? Nie musicie ! –  to rozwiązanie u Buby podoba mi się najbardziej bo zamiast gum są elastyczne miękkie ściągacze a co lepsze te same ściągacze sprawiają, że spodnie starczają na dłużej.  Są wysokie więc można je zawijać, podwijać i tworzyć rozmaite konfiguracje.

Na koniec chciałabym zaznaczyć, że jako blog nie prowadzimy współpracy z Bubą (jakby mogło się wydawać) a  po prostu polecamy to co uważamy za godne polecenia :) a jako rodzina wymagającego użytkownika Bubowych wytworów jesteśmy zdecydowanie na TAK  :)
Mama Tymka

Komentarze

Popularne posty