Nasza historia – nasze początki – część 3

Marzec 2015r. – Choć czułam to już wcześniej to dopiero teraz z pełną świadomością jego znaczenia i wielkiej wagi używam słowa KOCHAM – bo jak tu  nie kochać własnego dziecka ? Widzę, że moje poukładane życie, które legło w gruzach po narodzinach Tymka nadal może być poukładane i posiadać solidne fundamenty. Trzeba tylko odpowiednio posegregować i dobrać nowe przyprawy, które zrobiły zamieszanie w naszych kubkach smakowych i „urozmaiciły” smak naszego życia.

Końcówka marca 2015r. – Decyzja podjęta :) W  głębi duszy żałuję, że to nie ja wpadłam na ten  pomysł. Tak ! – blog będzie prowadzony przeze nas dwie :) Tymkowa Babcia rozpoczyna swoją przygodę z blogoawaniem :)

Czerwiec  2015r. – ten uśmiech – ŚWIADOMY – tchnął radość w nasze serca. „Dlaczego nie mielibyśmy być szczęśliwi ? ;)”

Lipiec 2015r. –  Maj 2016r. - Kolejne dni, miesiące nawet nie wiem kiedy ale stawały się powoli  przeszłością. Mieliśmy w tym czasie swoje wzloty i upadki. Wylaliśmy morze łez ale i całkowicie zapominaliśmy o Tymkowym Zespole. Dostrzegliśmy, że są różne oblicza „normalności”  i,  że dla nas też znajduje się tam miejsce :)

Coraz rzadziej  zauważamy te zakłopotane spojrzenia obcych ludzi, mamy też pełną świadomość tego, że może Oni tak samo jak i My muszą oswoić się z tym co dla nich nowe. Nie negujmy więc tego wzroku skupionego na Tymku a pozwalamy na to, żeby za skośnymi oczkami  dostrzegli to co my widzimy – DZIECKO, nowego członka społeczeństwa :)

Czerwiec 2016r. –  jest tu i teraz a naszą historię pisze samo życie. Nauczyliśmy się jednak nie być tylko biernymi marionetkami, które pociągnę za sznurki poddają się temu co przyniesie los. Stawiamy czoła wyzwaniom, nie pozwalając na stłamszenie się złym emocjom. Czerpiemy z życia ile się da – pozostając przy tym szczęśliwą rodziną  :) Mama Tymka 

Komentarze

Popularne posty