Poszukiwania zakończone sukcesem :)

Od kilku tygodni prężenie współpracujemy z nowym logopedą Panią Anną Zarańską. Potrzebowaliśmy powiewu świeżości – nowych pomysłów, metod , innego podejścia – tego „czegoś”. Tak właśnie pod bacznym okiem Pani Ani rozpoczęliśmy przygodę z metodami opracowanymi przez prof. Jagodę Cieszyńską.

Po pierwszym „poglądowym” spotkaniu i zwróceniu uwagi na Tymka mocne ale i też słabe strony otworzyły nam się oczy jak wiele pracy jeszcze przed nami. Paradoksalnie nie zniechęciło nas to a dało porządnego kopniaka – stało się swoistym motywatorem do działania.

Co nas urzekło ? Kompleksowość terapii – oprócz szlifowania mowy, rozwijajmy motorykę i odpowiednie zachowania a program działań dostosowany jest do etapu rozwoju, na którym aktualnie znajduje się Tymek. Pełne zaangażowanie w zobrazowanie nam ćwiczeń, które do pełnego sukcesu powtarzamy w nieskończoność w domu, widoczne zmiany w Tymku – to i wiele innych rzeczy tworzy całokształt, który utwierdził nas w tym, że wkroczyliśmy na odpowiednią ścieżkę.
Wszystkich tych którzy poszukują czegoś nowego, kogoś z pasją w tym co robi zapewniamy, że śmiało mogą oddać swoje pociechy pod opiekę Pani Annie Zarańskiej.

A jeżeli zastanawiacie się jak Panią Anię odnaleźć to podajemy namiary – tel.:723 20 30 30, email: gabinet@logopeda-zaranska.pl – miejsce spotkań Zielona Góra :)


Mama Tymka

Komentarze

Popularne posty