W ten wyjątkowy Dzień

„Matka byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby je dać swoim dzieciom”.
autor: Madeleine Delbrer

Natalko, ten wpis mam zamiar poświęcić Tobie – MAMIE TYMKA  - .
Pomyślałam sobie, że w tym szczególnym dniu wypowiem się w imieniu Twojego syna (chociaż wiem, że to Cię irytuje, więc mam nadzieję, że nie będziesz się gniewała).
Mamo, kiedy się pojawiłem 21 stycznia 2015r. o godzinie 13.30 na świecie Twoim pierwszym uczuciem jakie Tobą zawładnęło był lęk. Martwiłaś się, że nie od razu złapałem oddech, nie płakałem, ale powiedziałaś do Babci – pięknego mam  syna.
Nie wiedziałaś jeszcze, że masz pięknego i WYJĄTKOWEGO syna. Kiedy lekarz pediatra powiedziała, że podejrzewa u mnie trisomię 21 – rozpłakałaś się. Płakałaś długo i rozpaczliwie, Babcia z Dziadkiem i Tatą pocieszali Cię.
Płakałaś nie dlatego, że mnie nie kochałaś, ale dlatego, że już wtedy wiedziałaś, jak trudne dla mnie będzie życie. Kiedy zobaczyłaś mnie pierwszy raz w inkubatorze, pomyślałaś – synku jesteś wyjątkowy,  jesteś mój, nie dam Cię skrzywdzić i zrobię wszystko, żebyś był w życiu szczęśliwy.
Dziś Mamo, chciałem Ci podziękować za miłość bezwarunkową, wyrozumiałą, ciepłą i wspaniałą.
Ponieważ jestem maluszkiem i nie umiem jeszcze serfować w Internecie, to Babcia znalazła cytat, który pasuje do Ciebie i do tego co myślę o tym co dla mnie robisz.

Mamo kocham Cię , pamiętaj o tym zawsze :-*Córeczko, nie chcę się rozpisywać, więc napiszę tylko -JESTEŚ NIESAMOWITA, ODDANA SYNOWI – podziwiam Cię i kocham.

Twoja MamaKomentarze

Popularne posty