Nowe nabytki ;)

W końcu nadszedł ten dzień ;) Tymuś poszedł wcześniej spać a Ja zmobilizowałam się do uzupełnienia Tymkowej szafy :)

Oto jak ubieraliśmy się w ostatnim czasie:  •  Komplet kupiony w smyku (cool club). W zestawie znajdowało się: body na krótki rękaw, spodnie dresowe (łatki na kolankach dodają im jeszcze większego uroku), bluza zapinana na zamek. Za ten 3 częściowy strój trzeba zapłacić ok 80 zł. Jakość bardzo dobra a, że zestaw w rozmiarze 68 to Tymkowi jeszcze trochę posłuży ;)

  • Spodnie a' la sztruksik :) Mięciutkie w dotyku, cieplutkie, Tymek śmiga w nich ku jego uciesze bez rajstopek ;) O cenie wypowiadać się nie mogę :) Dostaliśmy w prezencie z okazji narodzin Tymczyszyna - rozmiar 74 (podwijamy nogawki i komu w drogę temu czas:) )
  • Bluzka na długi rękaw - cieniutka, idealne na ciepłe dni :) Kupiona w PEPCO za niecałe 7 zł ;) W Tymkowej szafie mamy sporo PEPCOwych bluzek/koszulek. Śmigamy w nich zarówno w domku jak i ubieramy je na wyjazdy. Ich największym plusem jest ich cena bo i jak Tymkowi coś z buźki na nie poleci to jakoś tak ich nie żal a i kolejną ma się w zanadrzu :)
  •  Kolejny PEPCOwy zakup - Bluza :) Bardzo ją lubimy zarówno Tymek jak i Ja ;) Tymek głównie ze względu na to, że nie jest zaopatrzona w kaptur i kolejnych warstw mu się na główkę nie wciska:) Zapłaciliśmy za nią niecałe 15 zł ;)

  •  Odkryliśmy uwielbienie do bosych stópek :) Noce są teraz coraz cieplejsze to preferujemy odzież nie zakrywającą tych ruchliwych paluszków ;)
Mama Tymka

Komentarze

Popularne posty